Inf3rnal.cs-16.net[war3ft]
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Inf3rnal.cs-16.net[war3ft]

Inf3rnal.cs-16.net[war3ft]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 adminul shadow_kiler

In jos 
AutorMesaj
GeForce*
Vizitator




adminul shadow_kiler Empty
MesajSubiect: adminul shadow_kiler   adminul shadow_kiler EmptyDum Dec 21, 2008 9:47 pm

Adminul shadow kiler ma scos afara din joc mia schimbat numele si mia deletat comenzile de joc pe nedrept. Am ucis vreo 7 intro tura din noroc.Apoi am intrat pe server iara si l-am intrebat de ce ma scos si a spus ca "de foaie verde". Va rog facetzi dreptate
Sus In jos
Sasuke




Mesaje : 6
Data de înscriere : 26/11/2008

adminul shadow_kiler Empty
MesajSubiect: de la gYks   adminul shadow_kiler EmptyLun Dec 22, 2008 6:35 pm

Desteptule el a facut sv lol! lol! Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus In jos
bbw
Vizitator




adminul shadow_kiler Empty
MesajSubiect: Si ce treaba are???   adminul shadow_kiler EmptyMier Dec 31, 2008 12:49 pm

Si ce plm daca el a facut sv???
Mai fraiere, daca vrei sa-ti intre pe sv numa retarzii din gashca ta, fa sv privat. Daca ti se pare ca unu e codat, fa poze. Daca nu stii sa pierzi, lasa-te de cs. Dobitoc.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





adminul shadow_kiler Empty
MesajSubiect: Re: adminul shadow_kiler   adminul shadow_kiler Empty

Sus In jos
 
adminul shadow_kiler
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnal.cs-16.net[war3ft] :: Inf3rnal.cs-16.net[war3ft]-89.40.56.58:27015 :: Abuz De Admin?!-
Mergi direct la: