Inf3rnal.cs-16.net[war3ft]
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Inf3rnal.cs-16.net[war3ft]

Inf3rnal.cs-16.net[war3ft]
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Unban

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
HellBoy




Mesaje : 2
Data de înscriere : 24/11/2008

Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Cerere Unban   Cerere Unban EmptyLun Noi 24, 2008 8:18 pm

Nume : HellBoy In Acel Moment Jucam Cu maDuTz@
Motiv: Chiar Nu Stiu Dc No SS No Blind
Admin: quesT Barosane le Ai Cu Adminu ... Fratzilor Dc Datzi Admin la Totzi Nu inteleg Acest Lucru Daca Altu e Mai Bun Ca Un admin ..Mai Nou Se Da Ban ... QuesT lasate De Counter Strike Ca Nu Stii Bine Ce E ala ...Vezi Ca Sa Facut Un Upgrade La Mario Wink Poate Te Pricepi la Ala ( lol! Si Varamea De 4 AniS tie Mario ) oricum Sincer Nu Cred Ca E prea Bine Sa Datzi Admin La Totzi pig
Ip : 89.33.221.155 Daca Se Poate Daca Nu .. Asta E ... Oricum Datzi'l Afara Pe Quest Ca E Un mare NOOB. lol!
Sus In jos
EaGames

EaGames


Mesaje : 7
Data de înscriere : 22/11/2008
Varsta : 31
Localizare : Moldova

Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban   Cerere Unban EmptyLun Noi 24, 2008 8:43 pm

Nu stiu ce a fost acolo de tia dat ban, dar sa nu incerci sa injurii adminii sau sai iai in ris pe forum, ca te..... quest e admin bun si cinstit, asa ca mai bine amintestetzi ce ai incalcat si nu spune aici nik fara dovezi.
Sus In jos
http://mobi-fan.ru
HellBoy




Mesaje : 2
Data de înscriere : 24/11/2008

Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban   Cerere Unban EmptyLun Noi 24, 2008 9:17 pm

Hai Ma la'si CumSa Spun Ca Am Gresit Daca El a Gresit Si In primul Rand ... Doar Nu E Ultimul Srv ... Dar E Ca Mere Bine ... Asta E Tot ... Si Daca Un Admin .. NuS tie Ce E Aia .. amx_ss , amx_blind , amx_banshot .. Asta E ... Si Daca To't Dai ban Fara Sa Spui Macar Cand Dai ban Scrie al Reason " Daca ma'm Inselat Pune Ss Pe http://infernal.ephpbb.com " Intelegi ... Nu Sunt Eu un prea Bun Jucator .. Sau Un prea Mare admin ... Dar Am Avut Server 3 ani ... Si Stiu Ce e Aia Un admin NOOB ... Si Sa Zicem ..Ca Dai Admine La Prieteni ... Punele Si Nijte Condiitzi ... Nu vezi Ca Atzi Da 1 Head Shot Mai NuS tiu Cum gata Ban ... Atunci Fratie Nu E Cum Credetzi Voi Ma .... Stiu pe Unu LeGoLaS Din Buc ... Daca Intra pe Serv. .. Credetzi Ca e Codat ... Dar Nu E Chiar Asa .. Infine Nu vreau Sa ma Cert Cu Voi ... Dar Avetzi Grija Cu'i Datzi Admine ... Si Daca Nu vretzi Sa ami Scoatetzi Ban'u Asta E :-h Multumesc Pentru intelegere ... Si Avetzi Grija De quest
Sus In jos
justml




Mesaje : 2
Data de înscriere : 15/12/2008
Localizare : Bucharest, RO

Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban   Cerere Unban EmptyLun Dec 15, 2008 10:06 pm

HellBoy, mai du-te si tu pe la scoala, nu sta numai in casa cu ochii in computer, in cs. Invata sa scrii macar corect, nu zic si de exprimare... care lasa de dorit..
Sorry de offtopic, dar simteam nevoia sa-i spun.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban   Cerere Unban Empty

Sus In jos
 
Cerere Unban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere unban-ml
» Model Cerere Unban!!
» Unban pls ?
» UnBan Appeal
» unban gion

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnal.cs-16.net[war3ft] :: Inf3rnal.cs-16.net[war3ft]-89.40.56.58:27015 :: Cereri Unban!!-
Mergi direct la: